0

چای و قهوه برای ما فراتر از نوشیدنی هستند. همراه بیشتر ما در لحظات خاص... همراه چند دقیقه ای استراحت و بیرون آمدن از فکرها و خیالات بی پایان روزمرگی ها، همراه رویاها و ایده ها و نقشه ریختن ها و آروز کردن ها. همراه لحظات خستگی، لحظات آرامش، لحظات دلتنگی و زمان هایی که باهمیم. دور همی ها، دیدارها، دوست داشتن ها، همدردی و شادی ها و خنده ها ...

بسیط از 1369 با فعالیت در زمینه چای آغاز شد. کسب و کاری خانوادگی بود اما با ایده هایی بزرگ که در ادامه با تاسیس شرکت کارانوش بسیط آریا دنبال شدند. در طی سال ها سعی کردیم دنبال بهترین ها باشیم. بهترین کالاها و بهترین روش ها. به تدریج با شما بیشتر آشنا شدیم، قهوه و دیگر اقلام اضافه شدند و قدم به قدم نیازها و کاستی ها را بهتر دریافتیم و سعی کردیم کاری کنیم تا جاهای خالی پر شوند.

بسیط همیشه سعی کرده به دنبال کالاهای درجه یک، اصل، قابل اعتماد و قابل پیشنهاد باشد. تکیه بر تجربه سالیان، سعی کردیم انواع بسیار گوناگونی از بهترین مواد اولیه در سطح جهان همچون چای، دانه های سبز قهوه، برنج و... را مستقیما تهیه و عرضه کنیم. همچنین فرآیند رُست و آسیاب قهوه با روزآمدترین دستگاه ها و امکانات را راه اندازی نمودیم. محصولات بسیط طیف متنوعی را  از دانه سبز قهوه گرفته تا انواع دانه های رست شده و ترکیبات دقیق و بی نظیر قهوه آسیاب شده، کاپوچینوی بسیط، انواع چای های خاص و ویژه، برنج بسیط، چای ماسالا، انواع ادویه جات و اقلام بسیار دیگری را در برمی گیرد که همگی با توجه فراوان به کیفیت، به طور خاص در فروشگاه بسیط تولید و عرضه می شوند. در کنار اینها، انواع تنقلات، لوازم و تجهیزات کافی شاپی، دم نوش ها، محصولات رژیمی و... از بهترین برندهای جهان پیش روی شما قرار دارند.

برای ارتباط هرچه بیشتر با شما، بسیط سعی بسیاری داشته تا تمام راه های ارتباط را کاملا فعال نگاه دارد. شبکه های اجتماعی و همین طور وبسایت بسیط، علاوه بر ارایه اطلاعات گسترده به روز و جذاب، برای خریدی راحت و مطمئن در خدمت شما هستند. همچنین به منظور مشورت و راهنمایی برای هرچه نزدیک تر شدن به سلیقه و خواست شما و معرفی انواع متنوع کالاها می توانید از شبکه های اجتماعی ما استفاده کنید .

 
 
 
 
loading بسیط کالا(شعبه آنلاین بسیط)